Vyučuje: Hra na zobcovou flétnu (ŠVP), Hra na klarinet (ŠVP), Hra na saxofon (ŠVP)

Telefon do školy: 545 350 517 (klapku zadejte hned po vytočení telefonního čísla)

E-mail:

Rozvrh hodin zaměstnance

Životopis

Jana Krejčí se narodila v Brně. Na ZUŠ Jaroslava Kvapila v Brně studovala hru na klarinet ve třídě Mgr. Břetislava Winklera a zároveň hru na klavír na ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose v Brně ve třídě Mgr. Ilony Prchalové. V roce 2013 získala ocenění absolutní vítěz v komorní hře s převahou dechových nástrojů v celostátním kole na soutěži ZUŠ a v roce 2014 absolvovala sólové vystoupení s Filharmonií Brno v rámci projektu Mozartovy děti. Od roku 2014 do roku 2020 studovala na Konzervatoři Brno hru na klarinet ve třídě Mgr. Břetislava Winklera. Nyní je posluchačkou 1. ročníku magisterského studia na Hudební akademii múzických umění v Praze ve třídě doc. Irvina Venyše a prof. Vlastimila Mareše.
Od roku 2016 se každoročně účastní mezinárodních mistrovských klarinetových kurzů v Praze pod názvem Pražské klarinetové dny a mezinárodních klarinetových kurzů v Ostravě.
Za dob studií na Konzervatoři se zúčastnila hned několika soutěží, kde obdržela různá ocenění. Na soutěži Pardubické dechy získala ve své kategorii v roce 2015 třetí cenu a v roce 2017 první cenu. Na soutěži ProBohemia Ostrava se umístila ve své kategorii v roce 2016 na třetím místě. V roce 2017 se s Triem konzervatoře Brno účastnila soutěže „Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus“, kde soubor získal první cenu a zároveň titul Laureáta soutěže.
Roku 2020 ji byla udělena cena Leoše Janáčka za uměleckou činnost a hudební úspěchy během studia na Konzervatoři Brno.
Působila ve studentských orchestrech jako Chamber symphony Orchestra v Brně nebo Orchestr Mladí brněnští symfonikové a na konci roku 2020 byla přijata do Orchestrální akademie Filharmonie Brno. Dva roky působila v orchestru muzikálového divadla Goja v Praze. Na jaře v roce 2023 se jako výpomoc zúčastnila Evropského turné s Českou Filharmonií.
Na Akademii múzických umění v Praze se aktivně zapojuje do hudebního dění. Působí v komorních souborech, a to v dechovém Triu Cinque Ance a v Triu studentů AMU ve složení housle, klarinet, klavír.

Ukaž svůj talent!

Předpokladem pro přijetí ke studiu na naší ZUŠ je vyplněná elektronická přihláška ke studiu, úspěšně vykonaná přijímací/talentová zkouška a volná kapacita.