O LOGU A MOTTU ZUŠ JAROSLAVA KVAPILA, BRNO

Ředitelka školy v září 2012 vyhlásila soutěž pro žáky výtvarného oboru o návrh nového loga školy, který měl vyjádřit čtyř oborovou spolupráci. Zvítězil návrh 11letého Ondřeje Zábojníka, žáka paní učitelky Jarmily Tvrzníkové. Logo, které již vidíte na našich webových stránkách, programech koncertů aj. je jeho dílem a od dubna 2013 nás reprezentuje na všech oficiálních dokumentech školy.

Ve stejné době byla vyhlášená soutěž pro žáky literárně-dramatického oboru o návrh nového motta školy, které by zohlednilo filozofii vzdělávání v umělecké škole. Slogan „Ukaž svůj talent!“, kterého autorem je 14letý Kristián Šebek, žák paní učitelky Henrietty Ctiborové, nejlépe vystihl podstatu obsahové náplně základního uměleckého vzdělávání.

Ředitelka školy touto cestou veřejně děkuje Ondrovi i Kristiánovi za jejich krásný dárek, který podtrhuje kreativitu a skrytý potenciál dřímající u všech žáků, které škola prostřednictvím pedagogů rozvíjí.

Od roku 2023 škola užívá aktualizovanou verzi loga školy, jež korespondují s užíváním nového webu a dalších prezentací školy.

Logo ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno ke stažení:

logo a název školy barevné | logo barevné | logo barevné a zkratka školy |

Ukaž svůj talent!

Předpokladem pro přijetí ke studiu na naší ZUŠ je vyplněná elektronická přihláška ke studiu, úspěšně vykonaná přijímací/talentová zkouška a volná kapacita.