Aktuality

!!! Výběrové řízení !!!

Ředitelka Základní umělecké školy Jaroslava Kvapila Brno vyhlašuje výběrové řízení
na obsazení pracovního místa učitele/lky tanečního oboru.

Veškeré informace naleznete ZDE.

Souhlas se zpracováním osobních údajů ZDE.

 

(nebyl nalezen žádný vzkaz)

Akce

Začátek – KonecNázev akceMísto konání
26. 10. 2017 – 28. 10. 2017Podzimní prázdniny
28. 10. 2017Den vzniku samostatného československého státu
7. 11. 201717.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
9. 11. 201708.00 – 10. 11. 2017 19.00KLAVÍRNÍ SOUTĚŽ VE ČTYŘRUČNÍ HŘE PER QUATTRO MANIHlavní budova - sál
9. 11. 201708.00 – 10. 11. 2017 20.00Ředitelské volnoHlavní budova - sál
14. 11. 201716.00–17.00Výstava žáků Výtvarného oboru v Botanické zahraděPŘÍRODOVĚDECKÁ FAKULTA MU, Kotlářská 2, skleníky
17. 11. 2017Den boje za svobodu a demokracii
5. 12. 201717.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
14. 12. 201718.00–20.00Vánoční koncertKonvent u Milosrdných bratří
19. 12. 201717.30–19.00Vánoční klavírní večer ve spolupráci s LDOHlavní budova - sál
23. 12. 2017 – 2. 1. 2018Vánoční prázdniny
24. 12. 2017Štědrý den
25. 12. 20171. svátek vánoční
26. 12. 20172. svátek vánoční
1. 1. 2018Nový rok/Den obnovy samostatného českého státu
16. 1. 201817.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
1. 2. 201800.00 – 31. 3. 2018 00.00Soutěžní přehlídka tanečního oboru ZUŠ, Okresní kolo, Brno,Nejedlého - sborovna
2. 2. 2018Jednodenní pololetní prázdniny
5. 2. 2018 – 11. 2. 2018Jarní prázdniny
20. 2. 201817.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
6. 3. 201817.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
13. 3. 201817.30–19.00Žákovský večer čtyřruční a komorní hryHlavní budova - sál
18. 3. 201800.00–19.00Regionální kolo - czech dance org., BrnoNejedlého - sborovna
22. 3. 201810.00–12.00Výchovný koncert ZŠ KotlářskáHlavní budova - sál
27. 3. 201818.00–20.00Absolventský koncertKonvent u Milosrdných bratří
29. 3. 2018 – 2. 4. 2018Velikonoční prázdniny
30. 3. 2018Velký pátek
2. 4. 2018Velikonoční pondělí
17. 4. 201817.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
18. 4. 201800.00 – 19. 4. 2018 00.00Soutěžní přehlídka tanečního oboru ZUŠ, Krajské kolo, BlanskoNejedlého - sborovna
24. 4. 201817.30–19.00Absolventský koncertHlavní budova - sál
1. 5. 2018Svátek práce
2. 5. 201817.30–19.00Klavírní večer ke Dni matek ve spolupráci s LDOHlavní budova - sál
3. 5. 201818.00–20.00GalakoncertBesední dům, Brno
8. 5. 2018Den vítězství
8. 5. 201800.00–19.00Zemské kolo Morava, Brno - czech dance org.Nejedlého - sborovna
10. 5. 201817.00–19.00Koncert smíšeného odděleníHlavní budova - sál
15. 5. 201817.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
17. 5. 201818.00–20.00Koncert klavírního odděleníKonzervatoř Brno
20. 5. 201817.00–19.00Taneční koncertSONO Centrum
22. 5. 201817.30–19.00Absolventský koncertHlavní budova - sál
24. 5. 201800.00 – 27. 5. 2018 00.00MČR Praha - czech dance org.Nejedlého - sborovna
29. 5. 201819.00–20.00Májový koncert v rámci Mozartových dětíMísto v jednání
31. 5. 201809.00–10.00Výchovný koncert v rámci Mozartových dětíBesední dům, Brno
31. 5. 201810.45–11.45Výchovný koncert v rámci Mozartových dětíBesední dům, Brno
1. 6. 201800.00–00.00Soutěžní přehlídka tanečního oboru ZUŠ, Ústřední kolo, Uh. HradištěNejedlého - sborovna
5. 6. 201817.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
12. 6. 201818.00–20.00Koncert dětských sólistů s Filharmonií Brno - Mozartovy dětiBesední dům, Brno
24. 6. 201817.00–19.00Slavnostní koncert - Mozartovy dětiMísto v jednání
25. 6. 201816.00–18.30Vystoupení pro rodiče - žáci PTV1 - velký sál Taneční konzervatořeNejedlého - sborovna
2. 7. 2018 – 31. 8. 2018Hlavní prázdniny
5. 7. 2018Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
6. 7. 2018Den upálení mistra Jana Husa

Již uskutečněné akce naleznete v historii.