Školní rok 2016/2017

Již uskutečněné akce ve školním roce 2016/2017

Začátek – KonecNázev akceMísto konání
20. 9. 201617.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
28. 9. 2016Den české státnosti
11. 10. 201617.30–19.00Klavírní večer před soutěží AmadeusHlavní budova - sál
13. 10. 201608.00 – 15. 10. 2016 19.00Mezinárodní soutěž klavíristů do 11 let - AmadeusBrno, Besední dům
18. 10. 201617.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
26. 10. 2016 – 28. 10. 2016Podzimní prázdniny
28. 10. 2016Den vzniku samostatného československého státu
8. 11. 201617.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
14. 11. 201616.00–17.00Výstava výtvarného oboru ZUŠ J. KvapilaPřírodovědecká fakulta MU, Kotlářská 2, skleniky
17. 11. 2016Den boje za svobodu a demokracii
18. 11. 201618.00 – 19. 11. 2016 19.00Prešporský PaganiniBratislava, Zichyho palác, SR
25. 11. 201617.00–18.30Pěvecký večerHlavní budova - sál
29. 11. 201618.30–20.00Třídní besídka žáků paní učitelky Marty ŠromovéHlavní budova - sál
1. 12. 201618.00 – 4. 12. 2016 19.00DPS Primavera na soutěži v BratislavěBratislava
6. 12. 201617.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
9. 12. 201619.30–21.00Mladí a ještě mladší IIKonvent u Milosrdných bratří
12. 12. 201614.30–15.00Koncert pro onkologické sdružení DianaSpolečenský sál Radnice, Dominikánská 2, Brno
12. 12. 201618.00–19.30Adventní koncertKleinův palác, nám. Svobody 15
13. 12. 201618.00–20.00Vánoční koncertSál Milosrdných bratří, Vídeňská 7
14. 12. 201610.00–10.45Výchovný koncert -vánoční pro MŠ ŠrámkovaMŠ Šrámkova, Brno
14. 12. 201618.00–19.00Třídní večer žáků Dany HellerovéHlavní budova - sál
15. 12. 201617.00–19.00Vánoční besídka žáků ze třídy J. KolouchováHlavní budova - sál
16. 12. 201615.30–18.30Vánoční besídka L. Kurcová, J. KolouchováHlavní budova - sál
17. 12. 201618.00–19.00DPS Primavera - vystoupení na radnici ve VídniVídeň
19. 12. 201617.00–18.30Vánoční besídka žáků ze třídy H. BartošovéHlavní budova - 17
19. 12. 201617.30–18.30Večírek literárně-dramatického oboruHlavní budova - 16 - sál LDO
20. 12. 201617.30–18.45Klavírní vánoční večer s LDOHlavní budova - sál
21. 12. 201617.30–19.00Vánoční třídní koncert - ZbavitelováHlavní budova - sál
23. 12. 2016 – 2. 1. 2017Vánoční prázdniny
24. 12. 2016Štědrý den
25. 12. 20161. svátek vánoční
26. 12. 20162. svátek vánoční
1. 1. 2017Nový rok/Den obnovy samostatného českého státu
17. 1. 201717.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
29. 1. 201717.00–18.00Klavírní recitál mezinárodního dua Tereza Kalábová -Johannes GuggJeseník, Kaple
31. 1. 201715.00–19.00Školní kolo soutěže žáků ZUŠ Hra na smyčcové nástrojeHlavní budova - sál
31. 1. 201716.40–18.10Ukázková hodina pro rodiče žáků PTV1 - uč. VeseláNejedlého - 1
31. 1. 201718.00–19.00Večer monologůHlavní budova - 16 - sál LDO
2. 2. 201709.00–20.00Ředitelské volno z důvodu školení zaměstnanců organizaceředitelské volno
3. 2. 2017Jednodenní pololetní prázdniny
14. 2. 201717.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
21. 2. 201700.00 – 22. 2. 2017 00.00Ředitelské volno z důvodu konání klavírní soutěže, jen Hudební oborHlavní budova - sál
21. 2. 201708.00–19.00Okresní kolo klavírní soutěžeHlavní budova - sál
22. 2. 201708.00–19.00Okresní kolo klavírní soutěžeHlavní budova - sál
28. 2. 201714.35–15.20Třídní besídka žáků PHV "B"Hlavní budova - sál
28. 2. 201716.20–17.20Třídní besídka žáků PHV "Slavíček"Hlavní budova - sál
2. 3. 201714.35–15.20Třídní besídka žáků PHV "A"Hlavní budova - sál
2. 3. 201714.35–15.20Třídní besídka žáků PHV "C"Hlavní budova - sál
3. 3. 201717.00–19.00Společná historie nás spojujeSál Milosrdných bratří, Vídeňská 7, Brno
6. 3. 201718.00–20.00Brněnské klavírní mládíBesední dům, Brno
7. 3. 201717.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
8. 3. 201718.00–19.00okresní kolo smyčcové soutěžeBrno, ZUŠ Došlíkova
9. 3. 201718.00–19.00krajské kolo klavírní soutěžeZUŠ V. Kaprálové, Palackého 70
10. 3. 201708.00–19.00krajské kolo klavírní soutěžeZUŠ V. Kaprálové, Palackého 70
13. 3. 2017 – 19. 3. 2017Jarní prázdniny
26. 3. 201707.40–12.30Czech dance masters - Regionální kolo Brno+ Jihomoravský krajBoby centrum Brno
30. 3. 201718.00–19.30Slavnostní absolventský koncertSál Konventu Milosrdných bratří
6. 4. 201710.00–13.00Čerešničky, Krajská postupová přehlídka dětských pěveckých sborůSemilasso, Brno
7. 4. 201714.00–17.00Slavnostní udílení cen Nadace Jana Husa středoškolským studentůmMoravské zemské muzeum, Zelný trh č. 10
10. 4. 201718.00–19.30Koncert kontrabasistů, cimbálových muzikHlavní budova - sál
11. 4. 201717.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
13. 4. 2017 – 14. 4. 2017Velikonoční prázdniny
14. 4. 2017Velký pátek
17. 4. 2017Velikonoční pondělí
21. 4. 201708.00–19.00Houslová soutěž R. Országa - Kremnica, SlovenskoKremnica, Slovensko
21. 4. 201717.00–19.00Absolvenský koncertHlavní budova - sál
22. 4. 201709.00–17.00Houslová soutěž Újezdská notičkaÚjezd u Brna
23. 4. 201709.30–14.30Festival Tanečního mládí 2017 REGION JIŽNÍ MORAVAHala sportovních studií Masarykovy univerzity Brno - Kampus
26. 4. 201718.00–20.00GalakoncertBesední dům, Brno
28. 4. 201708.00 – 1. 5. 2017 20.00Mezinárodní klavírní soutěž Petra Toperczera Košice 2017Slovensko , Košice
28. 4. 201713.00 – 1. 5. 2017 19.00Mezinárodní dechová soutěžkoncertní sál
1. 5. 2017Svátek práce
4. 5. 201716.00–18.00Přijímací zkoušky do všech oborůtř. Kpt. Jaroše 24 (HO a LDO), Nejedlého 3 (TO), Studánka 1 (VO), Kudelova (Sborový zpěv)
8. 5. 2017Den vítězství
10. 5. 201717.30–18.30Klavírní večer ke Dni matek s LDOHlavní budova - sál
11. 5. 201708.00 – 13. 5. 2017 16.00Celostátní kolo soutěže ZUŠ hra na housleLiberec
11. 5. 201717.00–19.00Koncert smíšeného odděleníHlavní budova - sál
15. 5. 201716.00–18.00Přijímací zkoušky do všech oborůtř. Kpt. Jaroše 24 (HO a LDO), Nejedlého 3 (TO), Studánka 1 (VO), Kudelova (Sborový zpěv)
16. 5. 201717.30–19.00Žákovský večerHlavní budova - sál
19. 5. 201717.00–19.00Taneční koncertSONO Centrum
21. 5. 201720.00–22.00Slavnostní koncertCity Hotels St. Polten, Rakousko
23. 5. 201717.30–19.00Absolventský večerHlavní budova - sál
27. 5. 201718.00–19.00Letní koncert Primavery a ČerešničekUMPRUM, Husova 14, Brno
28. 5. 201715.00–17.00Klavírní recitál Radka Bagara a Terezy KalábovéBrno, Konzervatoř, koncertní sál
30. 5. 201715.00–15.30Koncert na onkologii v rámci ZUŠ OPENMOÚ Žlutý kopec Brno
30. 5. 201718.00–19.00ZUŠ OPEN 2017Open koncert
30. 5. 201718.30–20.00Otevření GALERIE v rámci ZUŠ OPENSklepní prostory tř. Kpt. Jaroše 24
30. 5. 201719.00–20.00Mozartovy děti - Májový koncertBesední dům, Brno
31. 5. 201717.30–18.30Slavnostní koncert pěveckého odděleníHlavní budova - sál
1. 6. 201718.00–19.45Klavírní koncertKonzervatoř Brno
4. 6. 201718.00–20.00Rudolfinum PrahaRudolfinum Praha
5. 6. 201718.00–19.30Hudební večer žáků Jany SchejbalovéHlavní budova - sál
6. 6. 201709.00–19.12Výchovný koncert v rámci Mozartových dětíBesední dům, Brno
6. 6. 201717.30–19.00Absolventský večerHlavní budova - sál
7. 6. 201718.00–20.00Vystoupení Literárně-dramatického oboruDivadlo Barka, Svatopluka Čecha 35a, Brna
8. 6. 201718.00–20.00Mozartovy děti - Koncert dětských sólistů s Filharmonií BrnoBesední dům, Brno
9. 6. 201719.00–21.00Noc kostelůKostel - Komín
15. 6. 201717.00–19.00Klavírní večer žáků Hany Bartošové, Komorního smyčcového orchestru a cimbálové muzikyHlavní budova - sál
18. 6. 201717.00–19.00Mozartovy děti - Slavnostní koncertBVV, pavilon A
20. 6. 201712.00–17.30Casting La SophiaHlavní budova - sál
27. 6. 201717.00–18.30Velký sál Taneční konzervatoře-vystoupení žáků Přípravné taneční výchovy 1Nejedlého - 1
30. 6. 201713.00–13.00Budova školy uzavřena v pátek 30. 6. 2017 ve 13.00 hodin.Hlavní budova školy a pobočky
1. 7. 2017 – 3. 9. 2017Hlavní prázdniny
5. 7. 2017Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
6. 7. 2017Den upálení mistra Jana Husa

Právě probíhající a budoucí akce naleznete v aktualitách.