Školní rok 2013/2014

Již uskutečněné akce ve školním roce 2013/2014

Začátek – KonecNázev akceMísto konání
29. 6. 2013 – 1. 9. 2013Hlavní prázdniny
3. 10. 201315.30–16.30Vystoupení na vernisážiMOÚ, Žlutý kopec, Brno
8. 10. 201316.30–17.30Vernisáž výstavy žáků VO BI/A/LANCE (program žáci LDO)Knihovna J. Mahena
8. 10. 201316.30 – 31. 10. 2013 20.00Výstava žáků VO BI/A/LANCEKnihovna J. Mahena
9. 10. 201317.30–19.00Žákovský večerkoncertní sál
9. 10. 201318.00–19.00Vystoupení Primavery v ústavu pro zrakově postiženéChrlice
17. 10. 201308.00 – 20. 10. 2013 20.00Mezinárodní akordeonová soutěžDunajská streda
21. 10. 201317.15–18.00Vystoupení Primaverykoncertní sál školy
25. 10. 201308.00 – 27. 10. 2013 20.00Varsovia Cantat - Rosička, PrimaveraVaršava
28. 10. 2013Státní svátek - Den vzniku samostatného československého státu
29. 10. 2013 – 30. 10. 2013Podzimní prázdniny
2. 11. 201309.00–18.00Brněnská klavírní soutěž (Radek Bagár)Konzervatoř Brno
9. 11. 201318.00–19.00Přehrávka s Českou filharmonií (Tereza Kalábová)Praha
13. 11. 201317.30–19.00Žákovský večerkoncertní sál
21. 11. 201319.30–21.00Koncert Terezy Kalábové (klavír) s Mladými brněnskými symfonikyBrno, Besední dům
22. 11. 201319.30–21.00Koncert Terezy Kalábové (klavír) s Mladými brněnskými symfonikyBrno, Besední dům
4. 12. 201314.00–15.00Mikulášská besídkaDomov Slunce, Francouzská, Brno
4. 12. 201317.30–18.30Žákovský večerkoncertní sál ZUŠ
6. 12. 201317.00–18.00Mikulášský pěvecký večírek s LDOkoncertní sál ZUŠ
10. 12. 201317.30–19.00Vánoční koncertKonvent Milosrdných bratří
12. 12. 201317.00–18.00Vánoční třídní večer žáků Livie Zbavitelovékoncertní sál školy
13. 12. 201316.00–17.00Vánoční besídka žáků p. uč. Jindřišky Kolouchovékoncertní sál školy
13. 12. 201316.00–17.00Vánoční vystoupení PTV a 1. ročníkůBrno, Nejedlého 3, sál tanečního oboru
16. 12. 201316.00–17.00Vánoční vystoupení PTV a 1. ročníkůBrno, Nejedlého 3, sál tanečního oboru
16. 12. 201317.00–18.00Vánoční třídní večírek žáků MgA. Hany Bartošovévarhanní třída č. 17
16. 12. 201318.00–19.00Třídní večer žáků p. uč. Dany Hellerovékoncertní sál školy
17. 12. 201314.00–15.00Vánoční besídkaDětská nemocnice Brno
17. 12. 201317.00–18.00Večírek LDOsál LDO
17. 12. 201317.30–18.30Vánoční vystoupení PTV a 1. ročníkůBrno, Nejedlého 3, sál tanečního oboru
17. 12. 201318.00–19.00Vánoční varhanní večerKostel Královo Pole
18. 12. 201316.00–17.00Vánoční vystoupení PTV a 1. ročníkůBrno, Nejedlého 3, sál tanečního oboru
18. 12. 201317.30–18.30Klavírní vánoční večer s LDOkoncertní sál ZUŠ
19. 12. 201317.00–18.00Autorský večer LDOsál LDO
19. 12. 201319.30–21.00Koncert Radka Bagára (klavír) s Filharmonií BrnoBrno, Besední dům
20. 12. 201319.30–21.00Koncert Radka Bagára (klavír) s Filharmonií BrnoBrno, Besední dům
21. 12. 2013 – 5. 1. 2014Vánoční prázdniny
14. 1. 201417.30–18.30Večer monologůsál LDO
15. 1. 201415.00–16.00Vystoupení PrimaveryÚstav pro zrakově postižené, Brno-Chrlice
15. 1. 201417.30–19.00Žákovský večerkoncertní sál
17. 1. 201415.00–16.00Komisionální zkoušky z hudební nauky (1.-3. ročník)učebna hudební nauky
17. 1. 201416.00–17.00Komisionální zkoušky z hudební nauky (4. a 5. ročník)učebna hudební nauky
24. 1. 201408.00 – 25. 1. 2014 20.00Mezinárodní festival dětských a mládežnických pěveckých sborů (Primavera)Praha
31. 1. 2014Jednodenní pololetní prázdniny
5. 2. 201416.00–18.00Mimořádná zkouška Komorního smyčcového orchestrukoncertní sál školy
6. 2. 201417.30–18.30Koncert cimbálových muzik, pěveckého sboru a smyčcového orchestruKonzervatoř Brno
11. 2. 201408.00–14.00Školní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavírkoncertní sál školy
11. 2. 201414.00–18.00Školní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástrojekoncertní sál školy
12. 2. 201417.30–19.00Žákovský večerkoncertní sál
13. 2. 201409.00 – 15. 2. 2014 20.00AMADEUS - mezinárodní mozartovská soutěž pro mladé klavíristy do 11 letBesední dům, Brno
13. 2. 201417.30–19.00Koncert žáků zapojených do grantuKřišťálový sál, Stará radnice
17. 2. 2014 – 23. 2. 2014Jarní prázdniny
28. 2. 201400.00–00.00ŘEDITELSKÉ VOLNOBrno, Nejedlého 3, Studánka 1, tř. Kpt. Jaroše 24
28. 2. 201410.00–16.00ZÁVĚREČNÁ KONFERENCE GRANTUkoncertní sál školy
5. 3. 201417.30–18.30Klavírní žákovský večerkoncertní sál školy
8. 3. 201408.00 – 9. 3. 2014 20.00Houslová soutěž PhDr. Josefa Micky 2014Gymnázium a Hudební škola hl. města Prahy
10. 3. 201409.00–18.00Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástrojeZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose Brno, Došlíkova 48
10. 3. 201419.00–20.00Brněnské klavírní mládíBesední dům, Brno
11. 3. 201409.00 – 12. 3. 2014 18.00Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavírZUŠ Vítězslavy Kaprálové Palackého 70, 612 00 Brno
12. 3. 201417.30–19.00Žákovský večerkoncertní sál školy
13. 3. 201417.15–18.15Setkání s paní profesorkou Lejskovoukoncertní sál školy
16. 3. 201409.00–18.00Natáčení vystoupení DS Rosička a BrolnemPlzeň
18. 3. 201418.00–19.00Valná hromada členů Klubu rodičů a přátel školykoncertní sál školy
20. 3. 201409.00–18.00Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavírkoncertní sál školy
21. 3. 201409.00–18.00Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavírkoncertní sál školy
25. 3. 201417.00–18.00Smyčcový večerkoncertní sál školy
27. 3. 201409.00–18.00Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástrojeZUŠ Fr. Jílka , Brno, Vídeňská 52
31. 3. 201418.00–19.30Slavnostní absolventský koncertKonvent Milosrdných bratří
2. 4. 201409.00–19.00Krajské kolo soutěžní přehlídky literárně-dramatického oboruSál LDO
2. 4. 201417.30–19.00Žákovský večerkoncertní sál školy
7. 4. 201409.00 – 8. 4. 2014 18.00Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaruZUŠ Blansko
8. 4. 201418.00–19.00Varhanní večerKostel Královo Pole, Božetěchova
9. 4. 201418.00–20.00Galakoncert ZUŠ J. Kvapila, BrnoBesední dům, Brno
14. 4. 201417.00–21.00Pozvání do BratislavyBratislava
17. 4. 2014 – 18. 4. 2014Velikonoční prázdniny
21. 4. 2014Velikonoční pondělí
23. 4. 201416.00–18.00Přijímací zkoušky do hudebního, výtvarného a literárně-dramatického oborutř. Kpt. Jaroše 24 a Studánka 1
24. 4. 201408.00 – 25. 4. 2014 20.00Varhanní soutěž Organum regiumPardubice
28. 4. 201415.00–18.00Přijímací zkoušky do tanečního oboruBrno, Nejedlého 3
28. 4. 201416.00–18.00Přijímací zkoušky do hudebního, výtvarného a literárně-dramatického oborutř. Kpt. Jaroše 24 a Studánka 1
29. 4. 201415.00–18.00Přijímací zkoušky do tanečního oboruBrno, Nejedlého 3
29. 4. 201417.00–18.00Koncert smyčcového odděleníkoncertní sál školy
29. 4. 201417.30–20.00VELADA - den španělské kultury - koncertní vystoupeníKulturní centrum Brno Bystrc
30. 4. 201417.30–19.00Absolvenský koncertkoncertní sál školy
30. 4. 201419.00–20.30Koncert Primavery s BROLNemProstějov
1. 5. 2014Svátek práce
1. 5. 201408.00 – 4. 5. 2014 20.00Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavírZUŠ Praha 8. Taussigova
5. 5. 201409.00 – 9. 5. 2014 18.00Krajské kolo soutěžní přehlídky výtvarného oboruZUŠ Ivančice
6. 5. 201415.30–16.00Vystoupení na vernisáži výstavy výtvarných prací žáků MŠ spec., ZŠ spec. a PŠ ElpisKavárna Palace Hlinky
7. 5. 201417.30–19.00Klavírní večer ke Dni matekkoncertní sál školy
7. 5. 201419.00–20.30Společný varhanní koncertKostel sv. Augustina
8. 5. 2014Státní svátek - Den vítězství
13. 5. 201417.30–18.30Žákovský večerkoncertní sál školy
14. 5. 201417.30–19.00Absolventský koncertkoncertní sál školy
15. 5. 201408.00 – 18. 5. 2014 20.00Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástrojeZUŠ Liberec, Frýdlantská 19
15. 5. 201417.00–18.00Koncert smíšeného odděleníkoncertní sál školy
19. 5. 201400.00 – 22. 5. 2014 00.00ŘEDITELSKÉ VOLNOZUŠ JK tř. Kpt. Jaroše 24
19. 5. 201418.00–20.00Představení literárně-dramatického oboruDivadlo Barka
20. 5. 201418.00–19.30Koncert pěveckého odděleníKřišťálový sál Staré radnice, Brno
24. 5. 201417.00–18.30DSS Primavera - Letní koncertSál Baptistů, Smetanova 20
25. 5. 201417.00–19.00Koncert absolventů a žáků tanečního oboruMahenovo divadlo
28. 5. 201417.00–20.00Koncertní zájezd do BratislavyBratislavský hrad - Slovensko
28. 5. 201417.30–19.00Absolventský koncertkoncertní sál školy
30. 5. 201408.00 – 1. 6. 2014 18.00Ústřední kolo soutěžní přehlídky literárně-dramatického oboru v přednesu a slovesnostiUherské Hradiště
3. 6. 201415.00–18.00Náhradní termín přijímacích zkoušek do tanečního oboruNejedlého 3
4. 6. 201417.30–19.00Absolventský koncertkoncertní sál školy
5. 6. 201418.00–19.15Klavírní koncertSál Konzervatoře Brno
6. 6. 201416.00–18.00Třídní večer Jindřišky Kolouchové a Lenky Kurcovékoncertní sál školy
9. 6. 201408.30–09.30Představení žáků literárně dramatického oboru a DS Čerešničky pro ZŠ Zemědělskásál LDO
9. 6. 201410.00–11.00Představení žáků literárně dramatického oboru a DS Čerešničky pro ZŠ Zemědělskásál LDO
9. 6. 201417.30–18.30Koncert cimbálových muzikkoncertní sál školy
10. 6. 201408.30–09.30Představení žáků literárně dramatického oboru a DS Čerešničky pro ZŠ Zemědělskásál LDO
10. 6. 201410.00–11.00Představení žáků literárně dramatického oboru a DS Čerešničky pro ZŠ Zemědělskásál LDO
10. 6. 201414.00–16.00Vystoupení žáků ZUŠ v domově důchodcůDomov Slunce, Francouzská ul.
10. 6. 201417.00–18.00Třídní večer Hany Bartošové a Petra Hruškykoncertní sál školy
13. 6. 201410.00–12.00LA SOPHIA - castingkoncertní sál školy
17. 6. 201416.20–17.10Koncert PPHV Slavíčekkoncertní sál školy
18. 6. 201416.00–17.00Třídní schůzka žáků Darii Dostálovékoncertní sál školy
18. 6. 201418.00–19.15Třídní večer Dany Hellerové a Petra Hruškykoncertní sál školy
18. 6. 201422.00 – 22. 6. 2014 20.00Festival Music from VisegradVaršava, Polsko
19. 6. 201418.00–19.00Představení žáků literárně dramatického oboruDivadlo Barka
22. 6. 201418.00–19.00Večírek LDOsál LDO
23. 6. 201408.00 – 24. 6. 2014 20.00Mezinárodní festival - LDOHradec Králové
24. 6. 201414.30–15.25Koncert PHV Bkoncertní sál školy
25. 6. 201416.00–17.00Závěrečná vystoupení PTVBrno, Nejedlého 3
26. 6. 201414.30–16.15Koncert PHV A a PHV Ckoncertní sál školy
26. 6. 201416.00–17.00Závěrečná vystoupení PTVBrno, Nejedlého 3
27. 6. 201416.00–17.00Závěrečná vystoupení PTVBrno, Nejedlého 3
28. 6. 2014 – 31. 8. 2014Hlavní prázdniny
25. 8. 201409.00–11.00Zahajovací poradakoncertní sál ZUŠ

Právě probíhající a budoucí akce naleznete v aktualitách.