Školní rok 2012/2013

Již uskutečněné akce ve školním roce 2012/2013

Začátek – KonecNázev akceMísto konání
30. 6. 2012 – 2. 9. 2012Hlavní prázdniny
6. 9. 201217.00–18.00Vystoupení na křestu knihyCafePrah, Galerie Vaňkovka
14. 9. 201209.00–13.00Klavírní seminář (grantový seminář - Czajkowská)koncertní sál ZUŠ
16. 9. 201208.00 – 18. 9. 2012 20.00Účast na celostátní přehlídce choreografií folklórních souborůJihlava
16. 9. 201211.00–14.00Vystoupení na akci Kdo si hraje nezlobí (DS Čerešničky)Björsonův sad
26. 9. 201216.30–18.00Vystoupení DS PrimaveraÚstav sociální péče Chrlice
28. 9. 2012Státní svátek – Den české státnosti
1. 10. 201213.00–15.00Pohybová teorie a praxe se žáky se speciálními vzdělávacími potřebami (grantový seminář)Nejedlého a Divadlo Barka
2. 10. 201217.00–18.00Vystoupení žáků dechového oddělení na vernisážisál Břetislava Bakaly, Bílý dům
3. 10. 201218.00–19.00Pohybová teorie a praxe se žáky se speciálními vzdělávacími potřebami (grantový seminář)Nejedlého a Divadlo Barka
9. 10. 201218.00–19.00Pohybová teorie a praxe se žáky se speciálními vzdělávacími potřebami (grantový seminář)Nejedlého a Divadlo Barka
10. 10. 201216.00–17.00Vystoupení DS PrimaveraOnkologický ústav, Žlutý kopec
10. 10. 201217.30–19.00Žákovský večerkoncertní sál
15. 10. 201209.00–13.00Akordeonový seminář (grantový seminář - Halmová)koncertní sál
17. 10. 201209.00–13.00Klavírní seminář (grantový seminář - Vlasáková)koncertní sál
19. 10. 201208.00 – 21. 10. 2012 20.00Účast DS Primavera na Dnech české kulturyKošice
20. 10. 201218.00–20.00Vystoupení na Koncertu laureátů Prague Junior Note (Radek Bagár)Český Krumlov
24. 10. 201200.00–23.59Ředitelské volnobudova tř. Kpt. Jaroše
25. 10. 2012 – 26. 10. 2012Podzimní prázdniny
6. 11. 201208.00 – 9. 11. 2012 20.00Stáž vedení školyBratislava
6. 11. 201217.00–18.00Zahájení vernisáže výstavy Lesy dětemMahenova knihovna
9. 11. 201209.00–13.00Physioterapie (grantový seminář - Jenešová)koncertní sál
14. 11. 201217.30–19.00Žákovský večerkoncertní sál
17. 11. 2012Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
30. 11. 201209.00–13.00Tréma (grantový seminář - Kučerová)koncertní sál
1. 12. 201215.00–17.00Účast žáků HO na Slavkovských slavnostechzámek Slavkov
2. 12. 201215.30–17.00Koncert Primavery na Internationales Adventsingen im Wiener RadhausVídeň
4. 12. 201209.00–13.00Digitální záznamník (grantový seminář)hudební nauka
7. 12. 201217.00–19.00Adventní koncert pěveckého odděleníkoncertní sál
8. 12. 201214.00–16.00Účast na akci Brněnský šikula (taneční obor)Brno, nám. Svobody
8. 12. 201214.00 – 19. 12. 2012 19.00Vánoční hodiny pro rodiče Přípravné taneční výchovyNejedlého
11. 12. 201217.30–19.00Adventní koncert smyčcového odděleníkoncertní sál
11. 12. 201218.00–19.00Adventní varhanní koncertkostel Nejsvětější Trojice
12. 12. 201216.30–18.00Benefiční koncert sborů Primavera a RosičkaDuchovní centrum, Nezvalova, Brno
12. 12. 201217.30–19.00Žákovský večerkoncertní sál
15. 12. 201217.00–19.00Vystoupení žáků TO na Luciafestuhotel Continental
17. 12. 201217.30–19.00Vánoční koncert sborů PrimaveryBlahoslavův dům
18. 12. 201217.30–19.00Vánoční koncert cimbálových muzikkoncertní sál
19. 12. 201217.30–19.00Vánoční klavírní večer ve spolupráci s LDOkoncertní sál
20. 12. 201218.00–19.30Vánoční koncert ke 130. výročí založení ZUŠ Jaroslava KvapilaKancelář veřejného ochránce práv, Údolní 39, Brno
20. 12. 201218.00–20.00Vánoční koncert školysál Kanceláře veřejného ochránce práv
24. 12. 2012 – 2. 1. 2013Vánoční prázdniny
7. 1. 201318.00–19.00Spoluúčast na koncertu v kostele sv. VavřinceBrno – Komín (Kvapíček)
16. 1. 201317.30–19.00Žákovský večerkoncertní sál
19. 1. 201318.00–19.00Večer žáků LDOsál LDO
26. 1. 201318.00–19.00Večer monologůsál LDO
1. 2. 2013Jednodenní pololetní prázdniny
6. 2. 201317.30–19.00Žákovský večerkoncertní sál
7. 2. 201308.00 – 9. 2. 2013 12.00Mezinárodní klavírní soutěž AmadeusBesední dům, Brno
8. 2. 201308.00–18.00Školní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových dřevěných nástrojůkoncertní sál
11. 2. 2013 – 17. 2. 2013Jarní prázdniny
22. 2. 201308.00–12.00Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových dřevěných nástroiůkoncertní sál
26. 2. 201315.00–18.00Školní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástroiůkoncertní sál
26. 2. 201318.00–19.00Večer žáků LDOsál LDO
27. 2. 201318.00–19.00Koncert v rámci projektukoncertní sál
1. 3. 201309.00–18.00Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojůZUŠ Došlíkova
6. 3. 201309.00–18.00Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových žesťových nástrojůkoncertní sál ZUŠ
7. 3. 201315.30–16.00Zahájení vernisáže "Máme rádi zvířata"Onkologie, Žlutý kopec
8. 3. 201318.00–19.00Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových dřevěných nástrojůZUŠ Palackého
8. 3. 201318.00 – 10. 3. 2013 19.00Mezinárodní houslová soutěž Josefa MickyGymnázium a Hudební škola hl. města Prahy, Komenského nám.9, Praha 3
12. 3. 201319.00–21.30Brněnské klavírní mládíBesední dům, Brno
13. 3. 201317.30–19.00Žákovský večerkoncertní sál ZUŠ
13. 3. 201318.45–19.30Koncert DS PrimaveraKostel Nejsvětější trojice, Královo Pole
16. 3. 201309.00–18.00Soustředění DS Čerešničky a Rosičkakoncertní sál ZUŠ
17. 3. 201309.00–12.30Soustředění DS Rosičkakoncertní sál ZUŠ
21. 3. 201309.00–18.00Krajské kolo soutěže ZUŠ - LDOZUŠ Veveří
21. 3. 201318.00–19.00Krajská přehlídka dětských sborů (Čerešničky)Semilasso
21. 3. 201318.00–19.30Slavnostní absolventský koncertKonvent Milosrdných bratří
23. 3. 201309.00–18.00Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeonZUŠ Hodonín
26. 3. 201317.30–19.00Večer smyčcového odděleníkoncertní sál ZUŠ
28. 3. 2013 – 29. 3. 2013Velikonoční prázdniny
1. 4. 2013Velikonoční pondělí
5. 4. 201313.00 – 7. 4. 2013 14.30Soutěž - Pro Bohemia Ostrava 2013Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě
6. 4. 201309.00–19.00Soutěžní festival dětských sborů „Chrám i tvrz“ – ČerešničkyVsetín
10. 4. 201317.30–19.00Žákovský večerkoncertní sál ZUŠ
11. 4. 201308.00–12.00Zápis do přípravných oddělení PrimaveryBrno
11. 4. 201317.30–19.00Velada - dny španělské kulturyBrno - Bystrc - kulturní centrum
12. 4. 201308.00 – 14. 4. 2013 20.00Harfový festivalPraha
17. 4. 201308.00 – 20. 4. 2013 20.00Mezinárodní klavírní soutěžJeseník
17. 4. 201318.00–20.00Koncert ke 130. výročí založení školyBesední dům, Brno
18. 4. 201315.00 – 21. 4. 2013 20.00Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástorjůZUŠ Liberec
18. 4. 201319.00–20.30Společný varhanní koncert ZUŠ města BrnaKostel sv. Augustina
20. 4. 201308.00–18.00Celostátní postupová přehlídka folklórních sborůKulturní dům Charbulova
20. 4. 201308.00–18.00Smyčcová soutěž Újezdská notičkaÚjezd u Brna
20. 4. 201308.00 – 21. 4. 2013 20.00Nahrávání CD - PrimaveraČeský rozhlas
20. 4. 201311.30–13.00Den Země pod ŠpilberkemPark pod Špilberk
23. 4. 201308.00 – 25. 4. 2013 20.00Přijímací zkoušky do pěveckých sborůBrno
23. 4. 201315.00–18.00Zápis žáků do tanečního oboruNejedlého
23. 4. 201316.00–18.00Zápis žáků do hudebního oborutř. Kpt. Jaroše 24
24. 4. 201315.00–18.00Zápis žáků do tanečního oboruNejedlého
24. 4. 201317.30–19.00Absolventský koncertkoncertní sál ZUŠ
25. 4. 201308.00–20.00Celostátní přehlídka dětských pěveckých sborů - ČerešničkyUničov
25. 4. 201316.00–18.00Zápis žáků do hudebního oborutř. Kpt. Jaroše 24
26. 4. 201309.00 – 27. 4. 2013 18.00Mezinárodní kytarová soutěž Fernanda SoraFrýdek-Místek
1. 5. 2013Svátek práce
2. 5. 201314.00 – 5. 5. 2013 19.00Mezinárodní interpretační soutěž ve hře na lesní rohkoncertní sál ZUŠ
5. 5. 201314.00–15.00Kloboukové vítání jara - výtvarná soutěžDenisovy sady, Brno
8. 5. 2013Státní svátek - Den vítězství
8. 5. 201308.00–20.00Natáčení CD DS PrimaveraČeský rozhlas
9. 5. 201315.30–16.15Koncert ke Dni matekMOÚ - Žlutý kopec
9. 5. 201317.30–19.00Klavírní večer ke Dni matek (spolupráce s LDO)koncertní sál ZUŠ
10. 5. 201308.00 – 12. 5. 2013 19.00Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeonKonzervatoř Pardubice
10. 5. 201317.30–19.00Koncert pěveckého odděleníkoncertní sál ZUŠ
11. 5. 201311.00–16.00La Sophia - charitativní aktivita - castingZUŠ JK
14. 5. 201317.00–19.00Účast žáků LDO na festivalu Drápekkavárna Ida, Novobranská
15. 5. 201315.00–17.00Vystoupení DS Rosička - nábor žákůZŠ Nám. Míru
15. 5. 201317.30–19.00Žákovský večerkoncertní sál ZUŠ
15. 5. 201319.00–21.00Koncert sólistů žáků ZUŠ a Mladých brněnských symfonikůBesední dům, Brno
16. 5. 201317.30–19.00Koncert dechového a smíšeného odděleníkoncertní sál ZUŠ
17. 5. 201309.00 – 19. 5. 2013 20.00Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástojůZUŠ Jindřichův Hradec
19. 5. 201315.00–17.00Recitál mezinárodního klavírního dua (Tereza Kalábová a Jahannes Gugg)JAMU
20. 5. 201316.00–18.00Přijímací zkoušky - náhradní termínvšechna pracoviště
22. 5. 201308.00 – 26. 5. 2013 20.00Cimbálová soutěžValašské Meziříčí
22. 5. 201312.00 – 25. 5. 2013 19.00Spolupráce žáků LDO s VŠ hereckou - projekt Amícisál LDO
22. 5. 201317.30–19.00Absolventský koncertkoncertní sál ZUŠ
22. 5. 201320.00–22.00Májový benefiční koncert (Mozartovy děti)Bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí 1
23. 5. 201308.00 – 26. 5. 2013 20.00Plenér žáků výtvarného oboruMikulov
23. 5. 201317.30–19.00Koncert smyčcového odděleníkoncertní sál
25. 5. 201308.00–20.00Festival Dostalíkovo sborové jaroVelká Lhota
26. 5. 201317.00–19.15Taneční koncert žáků a absolventůMahenovo divadlo
28. 5. 201318.00–19.00Kytarový koncertkoncertní sál ZUŠ
28. 5. 201318.00–20.30Mozartovy děti (Primavera, klarinetový soubor)Besední dům, Brno
29. 5. 201315.00–17.00Vystoupení DS Rosička - nábor žákůZŠ Milénova
29. 5. 201316.30–17.30Křídlení na Špilberku - vernisáž výtvarného oboruKasematy hradu Špilberk
29. 5. 201316.30 – 30. 6. 2013 20.00Křídlení na Špilberku - výstava žáků výtvarného oboruKasematy, Špilberk
29. 5. 201317.30–19.00Absolventský koncertkoncertní sál
30. 5. 201318.00–19.00Koncert klavírního odděleníkoncertní sál ZUŠ
3. 6. 201315.00–16.00Postupové a závěrečné zkoušky smyčcového odděleníuč. č. 12
3. 6. 201315.45–17.00Postupové a závěrečné zkoušky klavírního odděleníuč. č. 11
4. 6. 201314.30–18.00Postupové a závěrečné zkoušky klavírního odděleníuč. č. 11
4. 6. 201315.00–16.00Postupové a závěrečné zkoušky smyčcového odděleníuč. č. 12
5. 6. 201312.30–13.30Pracovní porada klavírního odděleníuč. č. 11
5. 6. 201317.30–19.00Absolventský koncertkoncertní sál ZUŠ
5. 6. 201318.00–20.00Mozartovy děti - Koncert sólistů s Filharmonií Brno (Radek Bagár)Besední dům, Brno
6. 6. 201317.00–18.30Společný koncert žáků ZUŠ J. Kvapila, Brno a ZUŠ J. Albrechta, BratislavaKonzervatoř Brno
6. 6. 201318.00–19.30Vysoupení žáků LDO a TODivadlo Barka
10. 6. 201317.00–18.00Postupové a závěrečné zkoušky klavírního odděleníuč. č. 11
10. 6. 201318.00–19.30Představení žáků LDO "Štíhlé nohy na žebříku"Divadlo Barka
10. 6. 201319.00–20.00Koncert Mladých brněnských symfoniků + Tereza KalábováBesední dům, Brno
11. 6. 201314.00 – 26. 6. 2013 18.00Ukázkové hodiny žáků Přípravné taneční výchovyNejedlého
11. 6. 201318.00–19.00Absolventský kytarový koncertkoncertní sál ZUŠ
12. 6. 201317.30–19.00Koncert všech pěveckých sborů ZUŠ J. KvapilaBratrská jednota baptistů
13. 6. 201308.00 – 16. 6. 2013 20.00Klavírní soutěž Pražská notaPraha
13. 6. 201319.00–20.00Letní koncert (abs. M. Marhold s Brolnem)Malá sněmovní síň, Dominikánska 2, Brno
14. 6. 201308.00 – 16. 6. 2013 20.00Soutěž pěveckých sborů (Primavera)Zámek Kozel
17. 6. 201317.30–19.00Koncert cimbálových muzikkoncertní sál
18. 6. 201318.00–19.30Varhanní koncertKostel Božetěchova
29. 6. 2013 – 1. 9. 2013Hlavní prázdniny

Právě probíhající a budoucí akce naleznete v aktualitách.